Ceny z výtvarné soutěže „Modlitba za domov“ dorazily do Karviné

Ještě před Vánoci nás potěšil balíček, který k nám na pobočku v Karviné přišel od Ekumenické rady církví. Byly v něm krásné diplomy pro naše výherce výtvarné soutěže „Modlitba za domov“. V letošním ročníku na téma „Žít ve společném domě zvítězili: Daniel Mikl, Alexej Petr Hanák, Petr Vaněk, Justýna Kurowská a Viktor Babczynski. Výhercům ještě jednou moc gratulujeme.

V balíčku jsme nalezli i nádherné knížky „Čtení z Bible“ a „Veselé povídání o zvířátkách“. Žáci se již teď těší na nový rok, kdy do knížek společně nahlédneme a přečteme si zajímavé a poučné příběhy. Výzvou pro žáky střední školy bude papírový model Husova sboru, který je opravdu věrnou kopií budovy, která od roku 1930 stojí v Praze Vršovicích.

Mockrát děkujeme Ekumenické radě církví za krásnou odměnu a budeme se těšit na další ročník výtvarné soutěže, které se určitě znova zúčastníme.