Po prázdninách se děti opět sešly ve školce, kde je přivítala nová paní učitelka Zdeňka s asistentkou Kristýnou. Společně potom všichni uvítali mezi sebou nového kamaráda.  Měsíc září provázelo velmi hezké počasí a tak jsme téměř každý den chodili s dětmi na procházky do blízkého okolí či na školní zahradu. Společně jsme navštívili akci Biojarmark u střední zemědělské školy, kde děti viděly různá domácí zvířata  – králíky, slepice, krůty atd. a také traktory a další těžké stroje využívané v zemědělství. Ve školce jsme pak tvořili – malovali, lepili, hráli hry s padákem. Začaly pravidelná páteční setkání s panem pastorem a jeho vyprávěním biblických příběhů.  Navštívila nás  i paní s pejskem, se kterým si naše děti hrály a cvičily. Koncem září započaly výjezdy do Vitality Bystřice, kde se děti postupně účastní hippoterapie. Září a říjen nám utekly jako voda a už teď se těšíme na další měsíce.