Den matek, ZŠ BO II. tř.

K svátku Dne matek jsme s žáky třídy II. v Bohumíně připravili krásná přáníčka. Každý žák také vyrobil postavu vlastní maminky z dřevěných špalků a ozdobil ji podle vlastní představy. Jako dárek navíc, obdržely maminky i obrázky jarní louky, malované na textilu.

Den Hasičů SŠ III.

Dne 4.května jsme si se studenty připomněli, jak důležité jsou pro náš život záchranné složky a hlavně hasiči. Studenti si vyzkoušeli i hasičský oblek. Akce se velmi povedla.

ZŠ VII_STARY_BOHUMIN.

Den matek ZŠ VII Starý Bohumín

Den matek je každoroční vzdání pocty našim maminkám. My jsme se rozhodli našim maminkám poděkovat tím, že jsme jim vytvořili přání a vytvořili obrázky. Velkou pomocnicí byla naše dobrovolnice Petra ze Slezské diakonie RÚT, která našim žákům při tvorbě těchto přáním ochotně asistovala.

Den matek SŠ III. Starý Bohumín

Studenti SŠ III. si letos pro maminky připravili netradiční dárek. V rámci hodiny Přípravy pokrmů si vyrobili vlastní těstoviny z domácích vajíček. V Pracovních činnostech si společně ušili chňapky a ve výtvarné výchově si vyrobili nádherná přáníčka. Doufáme, že maminkám udělají radost, protože výrobky se opravdu povedly.