STATEČNÁ SRDCE KARVINÁ

Střední škola, základní škola a mateřská škola v Karviné na ulici Komenského pořádá každoročně sportovní mítink Statečná srdce.
A my, základní škola v Karviné se pokaždé rádi účastníme. Letos se 14.června pořádal již 24.ročník. Počasí nám přálo, sešla se tam opravdu spousta účastníků.
Paní učitelky, paní asistentky a ostatní zaměstnanci školy Komenského se opravdu snažili, aby nám všem připravili krásné sportovní dopoledne. Každý dostal účastnické číslo
a postupně jsme podle plánu obcházeli všechna připravená stanoviště. Nejprve jsme se projeli na koních, pak jsme si prošli překážkovou dráhu, hod míčem do koše, „pečení“ pískového dortu ke stému výročí školy Komenského. Dále jsme lovili rybičky v „rybníčku“ a kouzlili s bublinami. Kdo chtěl, mohl si nechat krásně pomalovat obličej a také jsme navštívili stanoviště s občerstvením. A na závěr jsme se všichni dospělí vrátili do dětství mlsáním cukrové vaty . Na závěr všichni zúčastnění dostali památeční medaile, účastnický list a krásné ceny pro celou třídu. Všichni jsme si dopoledne náramně užili a naši žáci odcházeli spokojeni domů.
Renáta Zapletalová

Related Works